OSOBNÍ VŮZ CITROËN C1

Citroën C1 je dokonale přizpůsoben provozu ve městě. Vyznačuje se optimistickým designem a hravou osobností, které dokresluje rozpustilý pohled předních světlometů.

Citroën C1 zařazuje mezi své výhody:

Díky kompaktním rozměrům, výjimečně dobré ovladatelnosti a kombinované spotřebě 3,7 l se stává neocenitelným členem každého vozového parku.  

 

Tento výrazný městský vůz s odvážným stylem v pětidveřovém provedení se nezalekne úzkých uliček ani nejmenšího místa na zaparkování. 

 

Navíc šest asistenčních a bezpečnostních systémů významně přispívají ke komfortní a bezpečné jízdě.

Citroen_C1

BAREVNÉ KOMBINACE

Přizpůsobte CITROËN C1 svým představám a vybírejte z osmi barev karoserie. Objevte úžasný kontrast dvoubarevných verzí.

Celkem můžete vybírat ze 34 možných kombinací přizpůsobení včetně těch nejmenších detailů. Dále je tento vůz vybaven elegantní palubní deskou oživenou atraktivními barevnými prvky na středovém panelu, na patce řadicí páky a kolem výdechů klimatizace.

Vzhled kabiny působí vesele, optimisticky až troufale také díky jasným barvám použitým na čalounění sedadel.

KONEKTIVITA

Mirror Screen umožňuje bezpečně využívat multimediálního obsahu a aplikací smartphonu. Jinak řečeno, promítnutí obrazovky telefonu do displeje ve vozidle. Výhody? Tak asi ta největší je zobrazení online navigace.

 

Dále tu máte možnost propojení vašeho multimediálního přehrávače a dalších. Ne všechny aplikace, které máte nainstalované v mobilu jsou kompatibilní s funkcí Mirror Screen.

ROZMĚRY

Délka: 3 466 mm

Šířka: 1 615 mm / 1 844 mm

Výška: 1 460 mm

Objem zavazadlového prostoru: 196 l

Kontaktujte nás!

Rádi Vám nový model Citroën C1 představíme na našem showroomu, nabídneme předváděcí jízdu a samozřejmě rádi vypracujeme nezávaznou obchodní nabídku. Neváhejte nás kdykoliv kontaktovat, jsme tu pro Vás.

Title